esragokce

esragokce
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out esragokce's...

95 96% Manchester by the Sea (2016) - Rated 16 Feb 2017
90 74% La La Land (2016) - Rated 27 Jan 2017
80 37% Blood Father (2016) - Rated 22 Jan 2017
80 37% Postcards from the Edge (1990) - Rated 22 Jan 2017
90 74% The Ocean Waves (1993) - Rated 22 Jan 2017
85 50% Mona Lisa Smile (2003) - Rated 22 Jan 2017
70 14% Now You See Me 2 (2016) - Rated 08 Oct 2016
70 14% Les Miserables (1978) - Rated 08 Oct 2016
80 37% All Quiet on the Western Front (1979) - Rated 08 Oct 2016
88 57% The Book Thief (2013) - Rated 26 Sep 2016