esrnru

esrnru
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: fall in love with movies.

more Recent Ratings

99 64% Den Brysomme mannen (2006) - Rated 08 Feb 2017
100 82% Amélie (2001) - Rated 08 Feb 2017
98 59% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 08 Feb 2017
100 82% Blindness (2008) - Rated 08 Feb 2017
95 48% Agora (2009) - Rated 08 Feb 2017
85 12% G.O.R.A. (2004) - Rated 08 Feb 2017
90 31% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Rated 08 Feb 2017
93 40% Allied (2016) - Rated 08 Feb 2017
90 31% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 08 Feb 2017
95 48% The Crazy Stranger (1997) - Rated 08 Feb 2017