estahl87

estahl87
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 90% The Man Who Would Be King (1975) - Rated 18 Jul 2012
85 64% Chungking Express (1994) - Rated 18 Jul 2012
82 50% The Virgin Suicides (2000) - Rated 18 Jul 2012
85 64% Old School (2003) - Rated 09 Jul 2012
83 55% Young Adult (2011) - Rated 09 Jul 2012
92 90% Raise the Red Lantern (1991) - Rated 06 Jul 2012
83 55% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 02 Jul 2012
85 64% Shame (2011) - Rated 29 Jun 2012
83 55% The French Connection (1971) - Rated 29 Jun 2012
82 50% The Beach (2000) - Rated 19 Jun 2012