estevao3

estevao3
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 98% Blade Runner (1982) - Rated 15 Mar 2016
85 75% Black Swan (2010) - Rated 15 Mar 2016
80 59% The Witch (2016) - Rated 15 Mar 2016
70 36% The Station Agent (2003) - Rated 15 Mar 2016
80 59% Problem Child (1990) - Rated 15 Mar 2016
30 15% The Island (2005) - Rated 15 Mar 2016
85 75% Fitzcarraldo (1982) - Rated 15 Mar 2016
50 22% Across the Universe (2007) - Rated 15 Mar 2016
70 36% Half Nelson (2006) - Rated 15 Mar 2016
80 59% X-Men: First Class (2011) - Rated 15 Mar 2016