Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
estu

Movie Buff - 171 Film Ratings

Member Since: Nov 27, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
64 15% Eragon (2006) - Nov 27, 2018
80 54% Star Trek Into Darkness (2013) - Nov 27, 2018
66 17% Insomnia (2002) - Nov 27, 2018
69 22% Full Metal Jacket (1987) - Nov 27, 2018
82 66% Coach Carter (2005) - Nov 27, 2018
92 94% Arrival (2016) - Nov 27, 2018
81 61% Iron Man 2 (2010) - Nov 27, 2018
76 35% Captain America: Civil War (2016) - Nov 27, 2018
78 41% Brave (2012) - Nov 27, 2018
35 0% Lawrence of Arabia (1962) - Nov 27, 2018