estudiocaos

Bio: graphic designer freelance and high education teacher and researcher.
Check out estudiocaos's...
90 87% | The Bridge on the River Kwai (1957) - Dec 19, 2020 |
70 25% | Milk (2008) - Dec 19, 2020 |
85 73% | Malcolm X (1992) - Dec 13, 2020 |
75 40% | The Pelican Brief (1993) - Dec 13, 2020 |
88 81% | The Bone Collector (1999) - Dec 13, 2020 |
88 81% | Training Day (2001) - Dec 13, 2020 |
90 87% | Man on Fire (2004) - Dec 13, 2020 |
75 40% | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Dec 13, 2020 |
80 56% | The Book of Eli (2010) - Dec 13, 2020 |
80 56% | Flight (2012) - Dec 13, 2020 |