ethanc108

ethanc108
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2019
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Avatar (2009) - Rated 27 Jan 2019
75 21% Lucy (2014) - Rated 27 Jan 2019
85 43% Ender's Game (2013) - Rated 27 Jan 2019
65 9% Independence Day (1996) - Rated 27 Jan 2019
80 28% Skyfall (2012) - Rated 27 Jan 2019
85 43% Her (2013) - Rated 27 Jan 2019
85 43% American Beauty (1999) - Rated 27 Jan 2019
85 43% Fight Club (1999) - Rated 27 Jan 2019
95 90% Inglourious Basterds (2009) - Rated 27 Jan 2019
95 90% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Jan 2019