ethanethan

ethanethan
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 91% Whiplash (2014) - Rated 20 Nov 2019
95 88% Before Sunrise (1995) - Rated 20 Nov 2019
100 95% Dogville (2003) - Rated 20 Nov 2019
20 21% Braveheart (1995) - Rated 20 Nov 2019
90 84% Birdman (2014) - Rated 20 Nov 2019
40 30% A Beautiful Mind (2001) - Rated 20 Nov 2019
40 30% The Artist (2011) - Rated 20 Nov 2019
40 30% Argo (2012) - Rated 20 Nov 2019
85 77% Annie Hall (1977) - Rated 20 Nov 2019
40 30% American Beauty (1999) - Rated 20 Nov 2019