ethel

ethel
Film Freak - 560 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 56% World War Z (2013) - Rated 14 Jul 2017
90 95% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 14 Jul 2017
40 20% Bad Moms (2016) - Rated 14 Jul 2017
39 18% The Bad Batch (2016) - Rated 14 Jul 2017
40 20% Logan (2017) - Rated 14 Jul 2017
89 94% Fat Girl (2001) - Rated 14 Jul 2017
60 44% Hidden Figures (2016) - Rated 14 Jul 2017
41 22% Ghost in the Shell (2017) - Rated 14 Jul 2017
45 25% Free Fire (2017) - Rated 14 Jul 2017
50 31% Wonder Woman (2017) - Rated 14 Jul 2017