eticin

eticin
Movie Buff - 489 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2011
Location: İstanbul, Turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: What what in the butt.

more Recent Ratings

70 41% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 18 Aug 2011
70 41% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 18 Aug 2011
80 64% The Iron Giant (1999) - Rated 18 Aug 2011
50 7% Night at the Museum (2006) - Rated 18 Aug 2011
40 2% Toy Story 3 (2010) - Rated 18 Aug 2011
60 20% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 18 Aug 2011
60 20% The Perfect Storm (2000) - Rated 18 Aug 2011
60 20% Police Academy (1984) - Rated 18 Aug 2011
40 2% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 18 Aug 2011
60 20% Toy Story 2 (1999) - Rated 18 Aug 2011