etlab

etlab
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2013
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% The Big Lebowski (1998) - Rated 26 Jul 2013
100 89% The Lion King (1994) - Rated 26 Jul 2013
90 40% The Sixth Sense (1999) - Rated 26 Jul 2013
95 54% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 26 Jul 2013
85 22% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 26 Jul 2013
90 40% Touch of Evil (1958) - Rated 26 Jul 2013
99 74% Blade Runner (1982) - Rated 26 Jul 2013
99 74% Batman Begins (2005) - Rated 26 Jul 2013
100 89% Princess Mononoke (1997) - Rated 26 Jul 2013
75 3% Die Hard (1988) - Rated 26 Jul 2013