eugen49

eugen49
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2015
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 97% Network (1976) - Rated 06 Oct 2015
94 91% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 06 Oct 2015
97 98% Touch of Evil (1958) - Rated 06 Oct 2015
88 60% The Night of the Hunter (1955) - Rated 06 Oct 2015
92 85% The Sand Pebbles (1966) - Rated 06 Oct 2015
96 97% The Third Man (1949) - Rated 06 Oct 2015
93 89% The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Rated 25 Sep 2015
70 6% Harold and Maude (1971) - Rated 25 Sep 2015
90 74% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 23 Sep 2015
96 97% Lincoln (2012) - Rated 23 Sep 2015