evavera

evavera
Movie Buff - 421 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2007
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Zodiac (2007) - Rated 10 Oct 2007
30 16% While You Were Sleeping (1995) - Rated 10 Oct 2007
75 52% Mermaids (1990) - Rated 10 Oct 2007
16 7% Shall We Dance? (2004) - Rated 10 Oct 2007
50 28% Taxi 3 (2003) - Rated 10 Oct 2007
60 35% Three Men and a Baby (1987) - Rated 10 Oct 2007
75 52% Look Who's Talking Too (1990) - Rated 10 Oct 2007
30 16% Father of the Bride Part II (1995) - Rated 09 Oct 2007
30 16% Stuart Little (1999) - Rated 09 Oct 2007
10 4% 3000 Miles to Graceland (2001) - Rated 09 Oct 2007