evdeyohuz

evdeyohuz
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 51% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Rated 15 Aug 2017
65 60% T2 Trainspotting (2017) - Rated 15 Aug 2017
66 69% Who Am I (2014) - Rated 15 Aug 2017
60 51% The Chorus (2004) - Rated 15 Aug 2017
78 91% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 15 Aug 2017
70 81% A Clockwork Orange (1971) - Rated 15 Aug 2017
70 81% Turtles Can Fly (2004) - Rated 15 Aug 2017
68 75% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 15 Aug 2017
46 18% Marie Antoinette (2006) - Rated 15 Aug 2017
70 81% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Aug 2017