Evelina

evelina
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 61% The Good Doctor (2017) - Rated 24 Jul 2022
75 70% The Simpsons (1989) - Rated 24 Jul 2022
85 93% Friends (1994) - Rated 24 Jul 2022
90 97% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 24 Jul 2022
85 93% Dark (2017) - Rated 24 Jul 2022
80 82% The Lego Batman Movie (2017) - Rated 13 May 2021
90 97% A Few Good Men (1992) - Rated 12 May 2021
65 36% Dirty Harry (1971) - Rated 10 May 2021
65 36% Casablanca (1942) - Rated 05 May 2021
75 70% The Fugitive (1993) - Rated 03 May 2021