evidenssi

evidenssi
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2014
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 20% Inception (2010) - Rated 11 Oct 2014
75 10% Drive (2011) - Rated 11 Oct 2014
80 20% Buried (2010) - Rated 11 Oct 2014
10 3% The Blair Witch Project (1999) - Rated 11 Oct 2014
90 80% Groundhog Day (1993) - Rated 11 Oct 2014
85 46% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 11 Oct 2014
90 80% Gone Baby Gone (2007) - Rated 11 Oct 2014
92 96% Pitch Perfect (2012) - Rated 11 Oct 2014
85 46% Strange Days (1995) - Rated 11 Oct 2014
85 46% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 11 Oct 2014