evilfreaker

evilfreaker
Movie Buff - 436 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Capharnaüm (2018) - Rated 22 Apr 2019
95 80% Django Unchained (2012) - Rated 20 Apr 2019
95 80% Godless (2017) - Rated 20 Apr 2019
80 10% The Kid Who Would Be King (2019) - Rated 18 Apr 2019
95 80% In Bruges (2008) - Rated 18 Apr 2019
80 10% Blaze (2018) - Rated 13 Apr 2019
90 51% EdTV (1999) - Rated 12 Apr 2019
95 80% A Beautiful Mind (2001) - Rated 12 Apr 2019
95 80% Cinderella Man (2005) - Rated 12 Apr 2019
95 80% Apollo 13 (1995) - Rated 12 Apr 2019