Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
evrik

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Feb 14, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
95 72% The Sound of Music (1965) - Feb 14, 2020
87 43% Interstellar (2014) - Feb 14, 2020
80 29% Titanic (1997) - Feb 14, 2020
90 56% Fight Club (1999) - Feb 14, 2020
100 89% Schindler's List (1993) - Feb 14, 2020
95 72% Whisper of the Heart (1995) - Feb 14, 2020
95 72% My Neighbor Totoro (1988) - Feb 14, 2020
90 56% Princess Mononoke (1997) - Feb 14, 2020
80 29% Ponyo (2008) - Feb 14, 2020
60 12% Spirited Away (2001) - Feb 14, 2020