evterpe

evterpe
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2016
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 63% The Rock (1996) - Rated 07 Jun 2016
58 25% The Mummy (1999) - Rated 07 Jun 2016
82 69% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 07 Jun 2016
34 2% Troy (2004) - Rated 07 Jun 2016
86 80% Monsters, Inc. (2001) - Rated 07 Jun 2016
52 17% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 07 Jun 2016
62 31% Cast Away (2000) - Rated 07 Jun 2016
93 92% The Lives of Others (2006) - Rated 07 Jun 2016
92 90% Sense and Sensibility (1995) - Rated 07 Jun 2016
78 66% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 07 Jun 2016