evviesands

evviesands
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2017
Location: Uruguay
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% The Godfather: Part II (1974) - Rated 05 Nov 2017
100 89% The Godfather (1972) - Rated 05 Nov 2017
100 89% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Nov 2017
80 28% Desperado (1995) - Rated 05 Nov 2017
50 4% Four Rooms (1995) - Rated 05 Nov 2017
95 72% Inglourious Basterds (2009) - Rated 05 Nov 2017
95 72% Django Unchained (2012) - Rated 05 Nov 2017
95 72% The Brothers Bloom (2009) - Rated 05 Nov 2017
100 89% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 05 Nov 2017
85 41% Knocked Up (2007) - Rated 05 Nov 2017