ewoudp

ewoudp
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2017
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Let\'s not be hipster about this ;)

more Recent Ratings

87 82% Starship Troopers (1997) - Rated 05 Apr 2017
88 93% The Fountain (2006) - Rated 05 Apr 2017
85 59% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 05 Apr 2017
89 98% Mr. Nobody (2009) - Rated 05 Apr 2017
86 68% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 05 Apr 2017
87 82% Big Fish (2003) - Rated 05 Apr 2017
86 68% A Beautiful Mind (2001) - Rated 05 Apr 2017
87 82% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 05 Apr 2017
86 68% Night on Earth (1991) - Rated 05 Apr 2017
87 82% Match Point (2005) - Rated 05 Apr 2017