ex902

ex902
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2009
Location: Turkey
Age: 45
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Transformers (2007) - Rated 07 Jul 2009
85 29% Sunshine (2007) - Rated 07 Jul 2009
100 92% Pitch Black (2000) - Rated 07 Jul 2009
90 60% Paycheck (2003) - Rated 07 Jul 2009
90 60% Next (2007) - Rated 07 Jul 2009
85 29% The Island (2005) - Rated 07 Jul 2009
90 60% Jumper (2008) - Rated 07 Jul 2009
85 29% The Invasion (2007) - Rated 07 Jul 2009
80 9% Iron Man (2008) - Rated 07 Jul 2009
90 60% I, Robot (2004) - Rated 07 Jul 2009