excathedra
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out excathedra's...
81 32% | Piranha (2010) - Rated 31 Jul 2014 |
95 88% | Taxi Driver (1976) - Rated 31 Jul 2014 |
69 12% | Titanic (1997) - Rated 31 Jul 2014 |
92 72% | A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 31 Jul 2014 |
85 48% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 31 Jul 2014 |
86 55% | The Others (2001) - Rated 31 Jul 2014 |
95 88% | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 31 Jul 2014 |
96 97% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 31 Jul 2014 |
94 78% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 31 Jul 2014 |
76 20% | From Hell (2001) - Rated 31 Jul 2014 |