excelmon

excelmon
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Red (2010) - Rated 25 Jul 2017
80 30% Hannibal (2001) - Rated 25 Jul 2017
85 52% Die Hard 2 (1990) - Rated 25 Jul 2017
100 91% Inception (2010) - Rated 25 Jul 2017
86 69% Lord of War (2005) - Rated 25 Jul 2017
85 52% The Bank Job (2008) - Rated 25 Jul 2017
90 77% The Sea Inside (2004) - Rated 25 Jul 2017
80 30% You've Got Mail (1998) - Rated 25 Jul 2017
75 19% The Call (2013) - Rated 25 Jul 2017
85 52% The Fast and the Furious (2001) - Rated 25 Jul 2017