Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
extreme87

Celluloid Junkie - 3296 Film Ratings

Member Since: May 29, 2012

Location: istanbul, Turkey

more Recent Ratings
Check out extreme87's...
38 41% Kardes Payi (2014) - Jun 05, 2020
87 86% Pygmalion (1938) - Jun 04, 2020
73 70% Pickup on South Street (1953) - Jun 03, 2020
89 89% Tangerines (2013) - Jun 02, 2020
66 64% Sweet Bean (2015) - Jun 02, 2020
85 84% The Servant (1963) - Jun 01, 2020
65 64% Belle et S├ębastien (2013) - May 31, 2020
71 68% The Naked City (1948) - May 30, 2020
7% Rosso Istanbul (2017) - May 29, 2020
92 95% The Hill (1965) - May 28, 2020