eyjaring

eyjaring
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2017
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% Finding Dory (2016) - Rated 01 Aug 2017
80 72% Finding Nemo (2003) - Rated 01 Aug 2017
90 93% X-Men (2000) - Rated 01 Aug 2017
65 25% Event Horizon (1997) - Rated 01 Aug 2017
90 93% March of the Penguins (2005) - Rated 01 Aug 2017
20 2% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 01 Aug 2017
75 60% Iron Man (2008) - Rated 01 Aug 2017
70 39% Snatch (2000) - Rated 01 Aug 2017
55 12% Meet Joe Black (1998) - Rated 01 Aug 2017
55 12% Resident Evil (2002) - Rated 01 Aug 2017