Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ezNTX8

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 4, 2019

more Recent Ratings
15% The Wolverine (2013) - Sep 04, 2019
100 85% Captain America: Civil War (2016) - Sep 04, 2019
100 85% Django Unchained (2012) - Sep 04, 2019
50 35% Limitless (2011) - Sep 04, 2019
15% Forrest Gump (1994) - Sep 04, 2019
100 85% Iron Man (2008) - Sep 04, 2019
80 45% The Last Samurai (2003) - Sep 04, 2019
90 60% Black Mirror (2011) - Sep 04, 2019
90 60% Black Panther (2018) - Sep 04, 2019
15% Wedding Crashers (2005) - Sep 04, 2019