ezaviar

ezaviar
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 39% Lock Up (1989) - Rated 11 Apr 2015
90 39% Daylight (1996) - Rated 11 Apr 2015
90 39% Captain Ron (1992) - Rated 11 Apr 2015
100 79% Escape from L.A. (1996) - Rated 11 Apr 2015
100 79% Vanilla Sky (2001) - Rated 11 Apr 2015
85 26% Real Genius (1985) - Rated 11 Apr 2015
85 26% Top Secret! (1984) - Rated 11 Apr 2015
100 79% Batman Forever (1995) - Rated 11 Apr 2015
100 79% The Saint (1997) - Rated 11 Apr 2015
80 18% Red Planet (2000) - Rated 11 Apr 2015