ezgigultekin

ezgigultekin
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2015
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 7% Captain Marvel (2019) - Rated 27 May 2019
75 29% The Princess Bride (1987) - Rated 27 May 2019
80 43% The Zookeeper's Wife (2017) - Rated 27 May 2019
82 52% Deja Vu (2006) - Rated 02 Jan 2019
90 81% About Time (2013) - Rated 19 Dec 2018
70 19% Loving (2016) - Rated 16 Dec 2018
83 54% The Town (2010) - Rated 15 Dec 2018
90 81% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 08 Aug 2018
88 72% Lion (2016) - Rated 06 Aug 2018
77 33% Hadi Be Oglum (2018) - Rated 09 Jul 2018