Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ezgivc

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Jan 22, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 19% Gravity (2013) - Jan 25, 2019
91 90% Nebraska (2013) - Jan 25, 2019
90 72% Philomena (2013) - Jan 25, 2019
90 72% 12 Years a Slave (2013) - Jan 25, 2019
90 72% Blue Jasmine (2013) - Jan 25, 2019
88 43% August: Osage County (2013) - Jan 25, 2019
90 72% Birdman (2014) - Jan 25, 2019
83 24% Boyhood (2014) - Jan 25, 2019
91 90% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jan 25, 2019
90 72% The Imitation Game (2014) - Jan 25, 2019