f00err

f00err
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 58% Ex Machina (2015) - Rated 13 Aug 2017
70 26% Logan (2017) - Rated 11 Aug 2017
90 73% 12 Monkeys (1995) - Rated 11 Aug 2017
75 37% Biutiful (2010) - Rated 24 May 2017
70 26% Hobo with a Shotgun (2011) - Rated 24 May 2017
75 37% Wizards (1977) - Rated 24 May 2017
82 53% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 14 Dec 2016
70 26% 2046 (2004) - Rated 13 Dec 2016
68 20% Parker (2013) - Rated 04 Dec 2016
72 32% Nebraska (2013) - Rated 03 Dec 2016