F1nder

Recent Ratings
Check out F1nder's...
98 93% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jun 10, 2020 |
96 86% | The Tree of Life (2011) - Jun 10, 2020 |
90 45% | Carrie (1976) - Jun 10, 2020 |
96 86% | 12 Angry Men (1957) - Jun 10, 2020 |
98 93% | Raiders of the Lost Ark (1981) - Jun 10, 2020 |
85 25% | The Grey (2012) - Jun 10, 2020 |
85 25% | Into the Wild (2007) - Jun 10, 2020 |
98 93% | Bicycle Thieves (1948) - Jun 10, 2020 |
87 33% | Thank You for Smoking (2006) - Jun 10, 2020 |
98 93% | Contact (1997) - Jun 10, 2020 |