Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
f8WUKS

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Feb 27, 2019

more Recent Ratings
70 10% Small Soldiers (1998) - Feb 27, 2019
77 25% Doctor Strange (2016) - Feb 27, 2019
80 41% Steve Jobs (2015) - Feb 27, 2019
80 41% A Quiet Place (2018) - Feb 27, 2019
85 72% The Nice Guys (2016) - Feb 27, 2019
85 72% The Martian (2015) - Feb 27, 2019
80 41% Incredibles 2 (2018) - Feb 27, 2019
90 87% Zootopia (2016) - Feb 27, 2019
83 62% Ant-Man (2015) - Feb 27, 2019
94 98% Logan (2017) - Feb 27, 2019