Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fCP8mf

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Nov 25, 2019

more Recent Ratings
76 47% Doctor Strange (2016) - Nov 25, 2019
74 42% The Da Vinci Code (2006) - Nov 25, 2019
80 69% Child's Play (1988) - Nov 25, 2019
80 69% A Beautiful Mind (2001) - Nov 25, 2019
68 15% An Inconvenient Truth (2006) - Nov 25, 2019
66 11% A Streetcar Named Desire (1951) - Nov 25, 2019
71 31% Pleasantville (1998) - Nov 25, 2019
71 31% Frost/Nixon (2008) - Nov 25, 2019
70 28% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Nov 25, 2019
69 22% Men in Black (1997) - Nov 25, 2019