Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fDfuik

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Jan 16, 2019

more Recent Ratings
70 76% Spaceballs (1987) - Jan 16, 2019
70 76% Snatch (2000) - Jan 16, 2019
65 65% The Fifth Element (1997) - Jan 16, 2019
78 97% Mallrats (1995) - Jan 16, 2019
60 55% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 16, 2019
60 55% Scarface (1983) - Jan 16, 2019
70 76% Gattaca (1997) - Jan 16, 2019
75 89% The Big Lebowski (1998) - Jan 16, 2019
70 76% Short Circuit (1986) - Jan 16, 2019
66 70% Videodrome (1983) - Jan 16, 2019