Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fKhY7z

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 21, 2018

more Recent Ratings
60 40% Waterworld (1995) - Jul 21, 2018
40 20% Tommy Boy (1995) - Jul 21, 2018
30 5% Galaxy Quest (1999) - Jul 21, 2018
60 40% Madagascar (2005) - Jul 21, 2018
70 60% The Da Vinci Code (2006) - Jul 21, 2018
80 85% Iron Man (2008) - Jul 21, 2018
80 85% Spider-Man 2 (2004) - Jul 21, 2018
70 60% Men in Black (1997) - Jul 21, 2018
80 85% Saving Private Ryan (1998) - Jul 21, 2018
40 20% An Inconvenient Truth (2006) - Jul 21, 2018