Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fP7xyZ

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2019

more Recent Ratings
40 7% What If (2014) - Mar 06, 2019
68 39% The Favourite (2018) - Feb 27, 2019
60 28% The Conjuring 2 (2016) - Feb 23, 2019
70 50% The Game (1997) - Feb 23, 2019
45 17% Oldboy (2003) - Feb 23, 2019
40 7% Saw (2004) - Feb 23, 2019
84 67% Prisoners (2013) - Feb 23, 2019
60 28% Zodiac (2007) - Feb 23, 2019
85 78% Memento (2001) - Feb 23, 2019
85 78% Gone Girl (2014) - Feb 23, 2019