Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fSTVti

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 14, 2019

more Recent Ratings
90 55% V for Vendetta (2006) - Aug 14, 2019
95 80% The Green Mile (1999) - Aug 14, 2019
90 55% Catch Me If You Can (2002) - Aug 14, 2019
88 35% The Hunt (2012) - Aug 14, 2019
85 20% Serenity (2005) - Aug 14, 2019
60 5% Lord of War (2005) - Aug 14, 2019
90 55% Back to the Future (1985) - Aug 14, 2019
85 20% Iron Man (2008) - Aug 14, 2019
99 95% The Wolf of Wall Street (2013) - Aug 14, 2019
95 80% The Godfather: Part III (1990) - Aug 14, 2019