fabala

fabala
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 0% Independence Day (1996) - Rated 23 Feb 2007
75 0% Billy Madison (1995) - Rated 23 Feb 2007
75 0% The Perfect Storm (2000) - Rated 23 Feb 2007
100 0% Shallow Hal (2001) - Rated 23 Feb 2007
100 0% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Feb 2007
75 0% Pay It Forward (2000) - Rated 23 Feb 2007
100 0% A Christmas Story (1983) - Rated 23 Feb 2007
75 0% GoldenEye (1995) - Rated 23 Feb 2007
100 0% Falling Down (1993) - Rated 23 Feb 2007
100 0% The Breakfast Club (1985) - Rated 23 Feb 2007