We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

fabricioh

fabricioh width="104" height="110"

Flick Fan - 47 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2021

Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out fabricioh's...

80 59% Perfect Blue (1998) - Apr 19, 2021
35 9% Parasite (2019) - Apr 19, 2021
70 39% Metropolis (1927) - Apr 19, 2021
10 2% Casino (1995) - Apr 19, 2021
30 7% Saving Private Ryan (1998) - Apr 19, 2021
65 28% Citizen Kane (1941) - Apr 19, 2021
50 21% Blade Runner (1982) - Apr 19, 2021
70 39% Bewitched (2005) - Apr 19, 2021
85 65% Jingle All the Way (1996) - Apr 19, 2021
70 39% Chicken Run (2000) - Apr 19, 2021