fabrulana

fabrulana
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2016
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Autonomous collection of synchronous particles that likes movies.

more Recent Ratings

85 76% Casablanca (1942) - Rated 18 Aug 2016
75 50% Jurassic Park III (2001) - Rated 18 Aug 2016
90 92% American Beauty (1999) - Rated 18 Aug 2016
55 4% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 18 Aug 2016
75 50% I, Robot (2004) - Rated 18 Aug 2016
65 22% The Lion King (1994) - Rated 18 Aug 2016
85 76% Spider-Man (2002) - Rated 18 Aug 2016
90 92% Taken (2008) - Rated 18 Aug 2016
80 62% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 13 Aug 2016
60 12% Inside Out (2015) - Rated 13 Aug 2016