Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fabuloshie

Film Freak - 645 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2014

Location: USA

more Recent Ratings
Check out fabuloshie's...
84 61% The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 20, 2015
90 81% Heathers (1989) - Jan 02, 2015
90 81% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Jan 02, 2015
70 14% Guardians of the Galaxy (2014) - Jan 02, 2015
73 21% Gravity (2013) - Jan 02, 2015
83 56% X-Men: Days of Future Past (2014) - Dec 25, 2014
81 51% Meet Me in St. Louis (1944) - Dec 25, 2014
60 4% 102 Dalmatians (2000) - Dec 25, 2014
75 25% Wayne's World 2 (1993) - Dec 25, 2014
66 10% A Walk to Remember (2002) - Dec 25, 2014