Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
facelessman

Flick Fan - 78 Film Ratings

Member Since: Feb 11, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out facelessman's...
82 40% The Big Shave (1967) - Feb 11, 2020
100 89% Taxi Driver (1976) - Feb 11, 2020
100 89% The King of Comedy (1983) - Feb 11, 2020
95 67% The Departed (2006) - Feb 11, 2020
92 60% Shutter Island (2010) - Feb 11, 2020
89 48% Hugo (2011) - Feb 11, 2020
91 57% The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 11, 2020
100 89% A Clockwork Orange (1971) - Feb 11, 2020
100 89% The Shining (1980) - Feb 11, 2020
98 74% Full Metal Jacket (1987) - Feb 11, 2020