Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fady

Flick Fan - 49 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 86% Eskiya (1996) - Jul 13, 2018
90 86% G.O.R.A. (2004) - Jul 13, 2018
85 63% Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Jul 13, 2018
85 63% Funny Games (1997) - Jul 13, 2018
80 39% Horrible Bosses (2011) - Jul 13, 2018
80 39% The Longest Yard (2005) - Jul 13, 2018
85 63% Yes Man (2008) - Jul 13, 2018
90 86% Annie Hall (1977) - Jul 13, 2018
85 63% Magnolia (1999) - Jul 13, 2018
85 63% Black Swan (2010) - Jul 13, 2018