faggetful

faggetful
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% Close-Up (1990) - Rated 28 Aug 2020
96 45% The Bitter Tears of Petra von Kant (1972) - Rated 28 Aug 2020
91 25% Poison (1991) - Rated 28 Aug 2020
100 80% Columbus (2017) - Rated 28 Aug 2020
100 80% Sparrow (2008) - Rated 28 Aug 2020
100 80% My Own Private Idaho (1991) - Rated 28 Aug 2020
96 45% Antigone (1992) - Rated 28 Aug 2020
96 45% Céline (1992) - Rated 28 Aug 2020
53 15% Schindler's List (1993) - Rated 28 Aug 2020
32 5% (500) Days of Summer (2009) - Rated 28 Aug 2020