fagorithm

fagorithm
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2020
Location: Brazil
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Broad City (2014) - Rated 01 Nov 2020
100 PEN15 (2019) - Rated 01 Nov 2020
100 RuPaul's Drag Race (2009) - Rated 01 Nov 2020
100 Fleabag (2016) - Rated 01 Nov 2020
100 Big Little Lies (2017) - Rated 01 Nov 2020
100 Mindhunter (2017) - Rated 01 Nov 2020
100 Search Party (2016) - Rated 01 Nov 2020
100 I May Destroy You (2020) - Rated 01 Nov 2020
100 Succession (2018) - Rated 01 Nov 2020
100 The Sopranos (1999) - Rated 01 Nov 2020