Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fahrikincir

Movie Buff - 228 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out fahrikincir's...
47 1% Chungking Express (1994) - Jul 31, 2020
67 8% Alone in Berlin (2016) - Jul 31, 2020
59 3% Greyhound (2020) - Jul 17, 2020
71 11% Dangal (2016) - Jul 17, 2020
25 0% Escape Plan: The Extractors (2019) - Jul 17, 2020
66 7% The Fifth Element (1997) - Jul 09, 2020
69 8% Being There (1979) - Jul 09, 2020
67 8% Zvizdan (2015) - Jun 23, 2020
65 7% 1984 (1984) - Jun 23, 2020
65 7% Masum (2017) - Jun 02, 2020