faithx5

faithx5
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2005
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 84% The Awful Truth (1937) - Rated 10 May 2017
90 70% Her (2013) - Rated 10 May 2017
20 4% Midnight Cowboy (1969) - Rated 10 May 2017
57 19% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 10 May 2017
80 51% Goodfellas (1990) - Rated 10 May 2017
87 62% The Rescuers (1977) - Rated 10 May 2017
73 37% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 10 May 2017
92 75% Frankenstein (1931) - Rated 10 May 2017
60 21% Léon: The Professional (1994) - Rated 10 May 2017
45 13% Avatar (2009) - Rated 10 May 2017