fakekael

fakekael
Movie Buff - 397 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 6% The Fly (1958) - Rated 11 Oct 2013
75 42% The Fly (1986) - Rated 11 Oct 2013
70 39% Alien (1979) - Rated 11 Oct 2013
100 89% Invasion of the Body Snatchers (1978) - Rated 11 Oct 2013
100 89% Invasion of the Body Snatchers (1956) - Rated 11 Oct 2013
90 58% Greetings (1968) - Rated 11 Oct 2013
75 42% The Princess Bride (1987) - Rated 11 Oct 2013
65 34% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 11 Oct 2013
98 71% Eyes Without a Face (1960) - Rated 11 Oct 2013
67 36% Exorcist II: The Heretic (1977) - Rated 11 Oct 2013