Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
f.alca

Movie Buff - 286 Film Ratings

Member Since: Dec 22, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
84 89% There Will Be Blood (2007) - May 30, 2020
75 60% Ice Age: The Meltdown (2006) - May 25, 2020
59 25% Ice Age: Continental Drift (2012) - May 25, 2020
25 5% Fantastic Four (2015) - May 25, 2020
80 79% The Master (2012) - May 25, 2020
50 19% Justice League (2017) - May 21, 2020
80 79% First Man (2018) - May 17, 2020
80 79% The Godfather: Part III (1990) - May 15, 2020
85 91% American Psycho (2000) - Apr 26, 2020
60 28% Tron: Legacy (2010) - Apr 24, 2020